Barevný den 2019

V pátek 25. října 2019 se 1. třída rozzářila žlutou a zelenou barvou. V tento den se naši nejmenší zapojili do projektu 1. stupně „Barevný den“. Letošní vybrané barvy symbolizovaly 80. výročí vsetínského hokeje. Někteří žáci se oblékli do žlutozelených dresů hokejistů. V hodině výtvarné výchovy jsme si o dresech povídali, prohlédli si je na internetu a pak je nakreslili. Žlutá a zelená barva motivovala i další předměty. V hodině psaní jsme psali žlutými a zelenými pastelkami, v matematice zase počítali žluté a zelené sloupečky a ve čtení jsme barevné slabiky spojovali do slov. Při těchto činnostech nám dopolední vyučování rychle uteklo a my se těšili na právě začínající podzimní prázdniny.

 

 

Kromě žáků z 1. třídy, se do projektu zapojily i děti z 2., 3., 4. a 5. třídy. Děti si opravdu užily aktivity k 80. výročí vsetínského hokeje a zelená barva spolu se žlutou nás provázely po celé páteční vyučování, které bylo protkáno hraním a soutěžením.