Táboření v Podťatém - výlet 6.A a 6.B

Proč se táhnout kraj světa, když je na Valašsku tak krásně? Naši šesťáci si na svém školním výletě ve Velkých Karlovicích vyzkoušeli turistiku (11 km túra dala někomu pěkně zabrat), táboření (nejen spaní ve stanech, ale také jejich stavění, někteří odolní jedinci spali dokonce poprvé v životě pod širákem), opékání špekáčků a ranní snídani připravenou na kamnech, mytí a čištění zubů v potoce (ve kterém díky horkému počasí většina z nich strávila podstatnou část výletu) a samozřejmě noční stezku odvahy ke slovenským hranicím (té samozřejmě předcházelo vyprávění strašidelných, medvědích a vlčích historek u táboráku). K tomu všemu hry a soutěže korunované mezitřídní sázkou o zmrzlinu, ve které sice zvítězila 6.B, ale výlet si určitě užili úplně všichni. Fotogalerie