Soutěž ENGLISH SPEAKER

Minulý týden ve středu 15. května jsme se zúčastnili soutěže v anglickém jazyce ENGLISH SPEAKER, kterou pořádala základní škola Luh. Naše dvě žákyně z 1. stupně Klára Martinková (4. třída) a Hana Kostková (5. třída) se ve dvou kategoriích pro čtvrtou a pátou třídu utkaly dohromady s třiceti vrstevníky ze vsetínských a okolních škol. Své znalosti anglického jazyka měly ukázat při představování projektu na téma My planet a My town a čtení s porozuměním. A jak už sám název soutěže napovídá, jednou z dovedností byla i konverzace v anglickém jazyce. Hanka Kostková se umístila na překrásném třetím místě. Klára Martinková se neprobojovala mezi 6 nejlepších, ale určitě tentokrát ve své kategorii sbírala zkušenosti, které v příštím roce zúročí. Dívkám děkujeme za reprezentaci školy a Hance gratulujeme ke třetímu místu.