PolankaStar 2019

V pondělí 29. dubna se na naší škole konalo školní kolo pěvecké soutěže POLANKASTAR žáků 1. stupně. Zúčastnilo se ho celkem 16 velmi šikovných zpěvaček. Letošní ročník byl opět rozdělen na 2 kategorie. Dívky z 1. a 2. třídy  zpívaly lidovou písničku a zpěvačky z 4. a 5. třídy píseň ve stylu KARAOKE. Ve zpěvu lidové písně se na 3. místě umístila Adéla Beňová z 1. třídy, 2. místo obsadila Gabriela Mašková z 2. třídy a krásné 1. místo s písničkou Koulelo se koulelo si vyzpívala Tereza Miklicová z 2. třídy.

 

Náročnější to měly zpěvačky, které zazpívaly porotě svou oblíbenou píseň ve stylu karaoke. Zazněly tu písně z muzikálu, animovaného filmu,  ale i od našich či slovenských interpretů. Třetí místo s písní Talizman získala Aneta Žáková z 5.třídy. Svým  jasným, plným hlasem a písní Pridi Janík premýlený porotu oslnila Josefína Grycmanová  ze 4.třídy a obsadila 2. místo. První místo si letos písní Když nemůžeš, tak přidej víc vyzpívala Vendula Kostková ze 4.třídy a bude naši školu reprezentovat na okresním kole Superstar, který se uskuteční 28. května ve Vsetíně.