Den Země nás opět bavil

Tradiční akcí ke 22. dubnu, kdy se slaví Den Země, je samozřejmě ten náš školní. Spoustu zábavných stanovišť si i letos připravili naši pedagogové - na dvou okruzích (pro první a druhý stupeň zvlášť) mohly děti poznávat rostliny a živočichy, prokázat znalosti z recyklace, první pomoci nebo matematiky, protáhly si tělo při sportovních dovednostech nebo střílely ze vzduchovky. Nezbytnými pomocníky a spolehlivými průvodci pro ty nejmenší byli naši deváťáci, výjimečné díky patří panu Muchovi, jehož stanoviště tradičně patří k nejzajímavějším. A protože plnění úkolů je soutěžní, zde jsou nejúspěšnější týmy: vítězi prvního stupně se stali Gepardi následovaní druhými Delfíny (oba týmy z 2.třídy), třetí skončilo družstvo Černá puma z 1. třídy. Na druhém stupni nenašli přemožitele naši osmáci - třetí místo sdílí týmy Šupáci a Vojtova crew, Langoši obsadili 2. místo a s velkým bodovým náskokem zvítězili Deus Vult. Fotogalerie