Třídní schůzky s fairtrade občerstvením

Čtvrteční třídní schůzky se již podruhé staly nejen akcí, kde se rodiče mohou informovat na "školní působení" svých dětí, ale také místem milého setkání u dobré kávy, skvělého čaje a pečiva. Ze surovin s certifikací fairtrade je připravili naši osmáci a deváťáci. Fairtrade tým ve složení Gabriela Kozubíková, Vendula Šafaříková, Eliška Nováková, Vojtěch Kovář, Lukáš Kovář a Štěpán Žák připravili také výstavu o pěstování kávy, chystají se na vrstevnické vyučování o kávě a čokoládě ve třídách na druhém stupni a součástí jejich snažení byl také cíl sehnat peníze na tzv. Skutečný dárek (pod záštitou organizace Člověk v tísni). To se jim skutečně podařilo - zbývá už jen vybrat, jestli darujeme kozu, kohoutek na vodu, pomůcky do školy pro děti.... - o nákupu skutečného dárku si rozhodne samotný tým. Děkujeme všem za příspěvky a doufáme, že se tento typ třídních schůzek stane novou tradicí naší školy.