Minikarlovská Skitour 2019

V pátek  15.2. 2019 se ve Velkých Karlovicích v rámci Karlovské 50 uskutečnily dětské závody v běhu na lyžích. Naši základní školu  reprezentovalo celkem 6 žáků různých věkových kategorií. Mezi odvážné běžkyně patřily Tereza Mikulíková a Magdaléna Psotová ze 3. třídy.

Naši kluci se letos mezi profesionálními závodníky také vůbec neztratili. Štěpán Gergela (4.tř.) a  Jakub Zádrapa (3.tř.) se ve své kategorii z celkového počtu 26 závodníků umístili na 13. a 14. místě. Matěj Erban (6.tř.) z počtu 40 závodníků obsadil pěkné 17. místo. Nejvíce úspěšný byl Daniel Mikuš (8. tř.), který z počtu 24 závodníků doběhl na krásném 8. místě. Všem účastníkům běžeckých závodů moc děkuji za výbornou reprezentaci naši školy a doufám, že si skvělé atmosféry závodů po všech stránkách užili. Poděkování patří také rodičům, kteří je v tomto krásném sportu podporují. 

Fotogalerie