Vánoční přebor I.stupně ve stolním tenise

Ve čtvrtek 14.prosince 2018 se odehrál Vánoční přebor ZŠ ve stolním tenise chlapců i děvčat mladší kategorie, kterého se zúčastnilo 15 žáků 2.-5.ročníku. Zápasy byly dramatické, některé i poměrně kvalitní, hráči bojovali o každý míček, snažili se dosáhnout co nejlepšího výsledku. Celkové 3.místo vybojoval Tomáš Křůpala z 5.třídy vítězstvím nad Denisou Filgasovou z 5.třídy, která nakonec obsadila 4.místo, ale zároveň se stala nejlepší hráčkou v turnaji. Celkovým vítězem Vánočního přeboru se stal Štěpán Gergela ze 4.třídy, který v pohledném finále porazil Tomáše Šimaru ze stejné třídy. Štěpán neztratil za celý turnaj ani jeden set a ovládl Vánoční turnaj mladší kategorie! Přebor Základní školy ve stolním tenise pro starší kategorii bude uspořádán po vánočních prázdninách jako Novoroční turnaj a nejlepší hráči mladší kategorie se ho také zúčastní.

 

Mladší kategorie:   (3.-5.třída)

1.Gergela Štěpán   (4.třída)

2.Šimara Tomáš     (4.třída)

3.Křůpala Tomáš     (5.třída)

4.Filgasová Denisa   (5.třída)