Krabice od bot

Krabice od bot je název celonárodního projektu zaměřeného na pomoc dětí z dětských domovů a dětí z rodin, pro které představují vánoce velkou finanční zátěž. Navíc při něm mohou pomáhat samy děti. Princip pomoci je velmi jednoduchý - děti společně s rodiči naplní jednu krabici od bot drobnými dárky (oblečení, drobné hračky, výtvarné potřeby, knížky atd....), pěkně ji zabalí a označí, pro jaké dítě a jakého věku je krabice určena (např. kluk 9-10 let). Krabici pak odevzdají na sběrném místě. Naši žáci se do této pomoci také zapojili -  třída 6.A balila své dárky přímo ve škole. Přidalo se k nám i několik dětí ze 3. třídy, a tak paní učitelka Polanská coby symbolický "Ježíšek" odvezla tři plné pytle s dárky do sběrného místa ve vsetínské Diakonii. Moc děkuji "svým" šesťákům za chuť pomáhat jiným a nadšení, se kterým se do akce zapojili.