"Lesem s medvědem" na Vsetíně

Ve středu 24.10.2018 jsme se žáky ze školní družiny vyrazili na vsetínský zámek, kde nás čekal vzdělávací program „Lesem s medvědem“. Hned na začátku nás přivítal velice příjemný pan průvodce. Dětem přednášel o lesní zvěři, o tom, kde dané zvíře žije, jakou má stopu, co jí za potravu a další zajímavé informace.  Jak už název programu napovídá, tématem byl život medvěda, o kterém si žáci s radostí povídali. Také se dozvěděli spoustu nových věcí o této naší největší šelmě. Viděli spoustu fotografií i videí o medvědovi. Dokonce si mohli odlít stopu medvěda v životní velikosti, kterou si hrdě odvezli do družiny. Program probíhal zábavnou formou hádanek a otázek, které naši žáci úspěšně plnili. Už teď se těšíme na další výlet na vsetínský zámek. Jen nevíme, co se stane se skutečným medvědem, který se teď pohybuje v našem kraji. Žáci ze školní družiny a vychovatel Jaroslav Hajda