Bludiště 2018

Ve čtvrtek, 18. října, den, kdy 9. A a 9. B vyrážejí do Bludiště. Z každé třídy byli vybráni dva soutěžící. Vše to začíná obrovskou nejistotou. Nevíme, kdo a co na nás čeká…
Pro ty, kteří pořad nesledují, uveďme, že soutěž se skládá z několika disciplín, které prověřují fyzickou zdatnost, soustředění, znalosti i pohotovost aktérů z 8. a 9. tříd základních škol a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Je třeba podstoupit vědomostní kvízy a otázky, absolvovat lanovou dráhu a umístit figurky bludišťáků do zavěšeného koše, najít cestu laserovým bludištěm, na základě získaných indicií vyluštit tajenku a body družstvu může získat i učitel, pokud správně  projde světelným  labyrintem.
Jaké záludnosti si pro nás tvůrci pořadu připravili a jak naše snažení dopadlo, neprozradíme, ale můžeme slíbit zajímavou podívanou. K televizním obrazovkám vás zveme v sobotu 8. prosince, kdy nás uvidíte dopoledne v televizi a večer na tanečním parketu (Věneček). Vaši deváťáci.

V