Okresní finále družstev ve stolním tenise

Ve středu 17.října 2018 se zúčastnili chlapci i dívky naší školy Okresního kola ve stolním tenise družstev, které se uskutečnilo v herně SVČ Domeček ve Valašském Meziříčí. A naši žáci si nevedli špatně, opět přesvědčili, že stolní tenis se na naší škole stále hraje!

Družstvo chlapců ve složení Jonáš Šafařík, Jiří Daněk, René Hrabica ze 7.třídy a Jakub Včelica ze 6.A dosáhlo na pěkné 3.místo, když prohrálo se školami, za které hráli závodní hráči oddílu stolního tenisu ze Vsetína. 3.místo v okresním finále získalo i družstvo dívek ve složení Eliška Nováková z 9.A a Veronika Hrabicová z 9.B

Všem žákům, kteří důstojně a úspěšně reprezentovali naši školu, blahopřeji a děkuji za kázeň i vzorné chování v průběhu celého turnaje ve stolním tenise.