Okresní kolo v přespolním běhu 2018

První sportovní soutěží letošního školního roku byl tradičně Přespolní běh. V parku ve Valašském Meziříčí nás čekala hezká rovinatá trať a podzimní chladné počasí. S mladšími děvčaty jsme přijeli sbírat zkušenosti, protože součástí výběru byly dokonce dvě děvčata z páté třídy. Nejlepší z našich byla Veronika Janotová na 33. místě. V mladších chlapcích se nejlépe dařilo Jonáši Šafaříkovi na 27. místě ze 49 účastníků. U starších děvčat dosáhla nejlepšího výsledku Petra Kubenková na 15. místě z 39 závodnic. Nejlepšího výsledku dosáhli starší žáci. V této kategorii byl z našich nejrychlejší Matěj Kovář na vynikajícím 5. místě z 59 vytrvalců. V těžké konkurenci dětí ze sportovních tříd a atletických, či biatlonových oddílů, jsme určitě ostudu neudělali a naši žáci školu reprezentovali velmi dobře. Všem díky za ochotu jet, makat a porvat se o dobrý výsledek.