PolankaStar

Minulý týden v úterý 24. dubna se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže PolankaStar. Letos žáci prvního stupně soutěžili ve dvou kategoriích. Zpěvačky z 1. a 2. třídy si připravily pro porotu lidovou písničku a zpěvačky z 3. a 4. třídy zazpívaly píseň ve stylu karaoke. Ve zpěvu lidové písně se na 3. místě umístila Nikol Maršálková (2.tř.), 2. místo si vyzpívala Juliana Grycmanová (1.tř.) a první místo získala Gabriela Mašková (1.tř.). Ve druhé skupince zpěvaček si krásné 3. místo vyzpívala Zuzana Prokešová (3.tř.), 2. místo získala Martina Rašková (4.tř.) a na 1. místě písničkou "Řikej mi táto" se umístila Aneta Žáková (4. tř), která naši školu společně s Luciií Brhlovou z 9. třídy bude reprezentovat na okresním kole pěvecké soutěže Superstar ve Vsetíně.

Všem zpěvačkám patří velké poděkování za pečlivou přípravu a účast na soutěži.