Předplavecký výcvik 1. třídy 2018

Ve středu 2. 5. 2018 zahájí všichni žáci 1. třídy PŘEDPLAVECKÝ VÝCVIK v Městských lázních ve Vsetíně. Výuka obsahuje 9 lekcí, které rodiče uhradí na konci školního roku. Předplavecký výcvik proběhne v těchto termínech: 2. 5., 9. 5., 16. 5., 23. 5., 30. 5., 6. 6., 13. 6., 20. 6., 27. 6. Každá lekce v délce 45 minut začíná v 10:30 hod. a končí v 11:15 hod. Přeprava žáků, kterou také uhradí rodiče, je zajištěna autobusem. Předpokládaný příjezd do školy je kolem 12té hodiny. Po příjezdu žáci poobědvají a odejdou do družiny nebo domů. Všichni žáci jsou povinní mít následující vybavení: plavky, ručník nebo osušku, mýdlo, koupací čepici a papírové kapesníčky.

Také doporučujeme, aby si žáci na plavání nebrali hodinky, ozdoby a přívěšky. Dlouhé vlasy by měly být stažené gumičkou! Pokud dítě nemůže ze zdravotních důvodů plavat, vezme si s sebou na bazén kraťasy a tričko. Všechny věci si děti uloží do igelitové tašky, která je určená jen pro předplavecký výcvik.