Matematický klokan 2018

Jako každý rok, tak i letos se na naší škole konal v pátek 16.března MATEMATICKÝ KLOKAN. Jelikož jsou úlohy formou testu, proto je možné s dávkou štěstí a logického úsudku mnohé úlohy tipnout. Někteří žáci nad zadáním přemýšleli a úlohy řešili, a proto dosáhli relativně uspokojivých výsledků. Věřím, že v dalších letech se zamyslí více žáků a výsledky budou ještě relativně lepší!

Vítězům školního kola jednotlivých kategorií gratulujeme.

Kategorie CVRČEK 

Magdaléna Psotová 57 II.
Šárka Pechalová 57 II.
Gajdoš Kryštof 54 III.

Kategorie KLOKÁNEK

Lišková Simona 104 V.
Randus Antonín 95 V.
Matyáš Miklica 95 V.

Kategorie BENJAMÍN

Martin Zicha 86 VI.
Nela Cedidlová 82 VII.
Veronika Marečková 67 VI.

Kategorie KADET

Jakub Dorňák 77 IX.A
Tereza Kropidlowská 71 VIII.B
Václav Kozubík 70 IX.A