Výtvarná výchova 2

Přejeme Vám krásný rok 2020

Autorkou obrázku je Alice Filgasová ze 7. A.

Deváťáci namalovali reprodukce slavných obrazů

Tradiční závěrečnou prací žáků 9. ročníku ve výtvarné výchově byly reprodukce slavných obrazů. V letošním roce si obrazy žáci vybrali sami. Dvě skupinky si vybrali obrazy Vincenta van Gogha (Hvězdná noc a Terasa Café Le Soir), jedna se pustila do Výkřiku Edvarda Muncha a jedna namalovala abstraktní kompozici V modrém Vasilije Kandinkého.

Číst dál: Deváťáci namalovali reprodukce slavných obrazů

PF 2019

Autorkou obrázku, který jsme použili na letošním novoročním přání školy je Jana Šimarová z 9. třídy.

Cesta do vesmíru

Se žáky 7. ročníku jsme se ve výtvarné výchově v závěru školního roku vydali (tradičně) do vesmíru. Tentokrát jsme k zadání přistoupili trochu jinak než v minulosti. Zkombinovali jsme totiž tradiční kresbu s fotografiemi vesmíru. Žáci nejprve nakreslili své představy vesmírných lodí, poté je vyfotili, upravili v rastrovém grafickém editoru a vložili do fotografií vesmíru. Jak se jim to povedlo, můžete posoudit v galerii.

PF 2018

Autorkou obrázku pro novoroční přání školy je Patricie Slavíková z 9. B