Talent roku 2018

Talent roku je celostátní soutěž pro všechny žáky základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií a pro všechny, které baví sportovat. Naše základní škola přihlásila do soutěže taneční skupinu Maat. Letošní porota ve složení Šárka Stachová jako předsedkyně poroty, dále Roman Šebrle a Radek Štěpánek vyhodnotili jako výherce skupiny VELKÝ TALENT – KOLEKTIV ŽÁKŮ 5. – 9. TŘÍDY NEREGISTROVANÍ V ŽÁDNÉM SPORTOVNÍM SVAZU naši skupinu Maat ve složení Daňková Kateřina, Eva Filgasová, Veronika Hrabicová, Gabriela Kozubíková, Petra Kubenková, Zuzana Malíková, Amálie Marečková, Eliška Nováková a Veronika Ondrová.

Všichni výherci jednotlivých kategorií byli pozváni do pražské O2Arény ve středu 7.11.2018, kde byl pro účastníky připraven zajímavý sportovní zážitek. Děti se osobně setkaly se světoznámou tenistkou Barborou Strýcovou a osobně se s ní vyfotili spolu s Feed Cup pohárem, který Barbora vyhrála.  Měly možnost sledovat trénink tenistek přímo v O2Aréně, kde tenistky trénují na letošní obhajobu vítězství tohoto poháru, a na závěr příjemného setkání byly výhercům předány diplomy a výhry.

Zde se můžete podívat na fotografie z akce:

http://www.aascr.cz/talenti-roku-2018-prevzali-oceneni-na-fedcupovem-treninku-ceskych-tenistek/