Mini Karlovská 50

"Na běžkách mě baví soutěžit, nemusím vyhrát - užít si závody je určitě lepší." Tak znělo motto běžeckých závodů, které se v průběhu letošní zimy konaly na různých místech naší republiky. Nepříznivé sněhové podmínky ale nedovolily uspořádat poslední závod seriálu ČEZ Skitour a tak dospělé závody Karlovská 50 byly pro nedostatek sněhu zrušeny. Organizátoři však díky uměle zasněženému malému okruhu, mohli uspořádat alespoň dětské závody. Úžasnou atmosféru a závod na běžkách si minulý mrazivý pátek užili tři žáci z naší školy. Magdaléna Psotová a Jakub Zádrapa ze 2.třídy, Daniel Mikuš ze 7.třídy, který si v silné konkurenci vyběhal krásné 8. místo. Výzvou a motivací je i pro nejmenší nadšence Antonín Psota z MŠ ve Valašské Polance, který se ve své kategorii umístil na nečekaném 2. místě. Věřím, že příští zima nám přinese více sněhu a postupně přiláká další mladé běžkaře, kteří si jedinečnou atmosféru závodu užijí společně s námi.